Угоду про побратимство між Чернівцями та Мангаймом — підписано! – Бостан

Керівник департаменту соціально-економічного розвитку та стратегічного планування Чернівецької міської ради, голова фракції «Європейська Солідарність» у Чернівецькій міській раді Сергій Бостан разом з міським головою Чернівців в рамках Світового Урбаністичного Форуму WUF 2022 зустрівся з представниками німецького міста Мангайм. Під час зустрічі був підписаний договір про побратимство між Чернівцями та Мангаймом.

Також вони обговорили пріоритетні напрямки співпраці, потенційні спільні проєкти та надання гуманітарної допомоги та муніципальної техніки. Запевнили один одного в підтримці та важливості розвитку двостороннього співробітництва.

«Світовий урбанфорум, ініційований у свій час ООН, відбувається в польському місті Катовіце, де цього року присутні понад 8000 учасників зі 153 країн світу. Тут обговорюються важливі питання глобалізаційного розвитку, викликів та можливостей для місцевого самоврядування. Тема України є серед пріоритетів, надзвичайно важливо, що наші міжнародні партнери продовжують шукати шляхи для надання Україні допомоги у війні з ворогом. Адже всі розуміють, що насправді війна йде за всю Європу, за свободу, демократію та європейські цінності!

Вдячний організаторам за визначення в рамках форуму окремої платформи для офіційної церемонії підписання договору про побратимство між Чернівцями та німецьким Мангаймом, яке відбулось в присутності багатьох представників з різних країн світу. Підтримка України Європейським Співтовариством та світовою спільнотою у війні з росією є надзвичайно важливою. Сьогодні лунали однозначні твердження в підтримку України та її інтеграції до ЄС. Спільними зусиллями переможемо ворога і продовжуємо наш рух до Європейської спільноти», – наголосив Сергій Бостан.