Європейські міста-побратими допомагають Чернівцям – Бостан

Від початку повномасштабної агресії російської федерації проти України Чернівці стали побратимом для трьох європейських міст – Дюссельдорфа й Мангайма з Федеративної Республіки Німеччина, а також для французького міста Мец.

За словами директора Департаменту соціально-економічного розвитку та стратегічного планування, голови фракції «Європейська Солідарність» у Чернівецькій міській раді Сергія Бостана, вищезазначені європейські міста активно допомагають Чернівцям та Україні загалом, зокрема надсилають вкрай важливі гуманітарні вантажі для внутрішньо переміщених осіб, що наразі перебувають на території Чернівецької міської громади.

«Дюссельдорф сьогодні активно допомагає нашій громаді в контексті потреб воєнного стану. Зокрема, було домовлено про передачу певної комунальної техніки на потреби міста Чернівці. Вже два автомобілі знаходяться у розпорядженні МКП «Теплокомуненерго» та КП «Чернівціводоканал». Також наші німецькі партнери постійно передають вантажі з продовольством для ВПО. Паралельно ми розглядаємо різні варіанти розвитку нашого співробітництва, зокрема вже обговорюємо кілька потенційних проєктів, які ми можемо спільно зреалізувати в рамках тих ініціатив, які нам дає міжнародне законодавство», – сказав Сергій Бостан в коментарі журналістам ТРК «Чернівці».