«ЄС» спільно з волонтерами придбала автомобіль для військовослужбовців

Команда «Європейської Солідарності» з допомогою української діаспори у Міннесоті й міста Сан-Антоніо (штат Техас) США та за сприяння правління ГО «Всесвітній день вишиванки» придбали новий пікап на потреби одного з чернівецьких військових підрозділів, що дислокується на сході України.

Керівник територіальної організації партії «ЄС», заступник голови обласної ради Михайло Павлюк та секретар виконавчого комітету Чернівецької міськради Сергій Добржанський відвезли автомобіль на передову й передали нашим військовослужбовцям разом з гуманітарним вантажем, до комплектування якого долучилися депутати з фракції «ЄС» у Чернівецькій обласній раді. Разом із цим, депутат Чернівецької міської ради Андрій Шалєєв передав бійцям військове спорядження.

Дорогою на Схід посадовці завітали до Полтави, де передали місцевим волонтерам літній одяг та медикаменти, які зібрала депутатка міської ради Ганна Скорейко та небайдужі буковинці для одного з військових госпіталів, в якому лікуються наші хлопці з «десятки».

Єднаймо зусилля!

Разом вистоїмо!

Разом переможемо!