Зустрічі з підприємствами, які здійснили релокацію до Чернівців, продовжуються – Бостан

Фахівці Департамент соціально-економічного розвитку та стратегічного планування разом з Чернівецькою обласною громадською організацією «Буковинська агенція ініціатив та розвитку» відвідали підприємство Brodeco – виробника та реалізатора оздоблювальних матеріалів, декоративної штукатурки та фарб.

Під час зустрічі обговорювалися головні проблеми та потреби, які виникають на підприємстві та сприяння з боку місцевої влади й громади. Адже в умовах війни підтримка підприємців, які перевезли свої потужності в безпечніші регіони та змогли відновити свою діяльність – дуже важлива.

«Чернівці вже прийняли 44 релокованих підприємства і працюють над тим, щоб їх кількість постійно зростала. Адже підтримка економіки у воєнний час є надзвичайно важливим фактором розвитку країни та її спроможності стримати ворога та перемогти. Працюючі підприємства – це робочі місця, наповнення бюджету, соціальні гарантії, підтримка ЗСУ. Ми прагнемо, щоб підприємтва легше адаптувалися на новому місці. А також сприятимемо інтеграції релокованих підприємств у місцеве бізнес-середовище задля налагодження продуктивної співпраці та повноцінної діяльності й розвитку в межах нашої громади», – розповів директор департаменту, голова фракції Європейська Солідарність у Чернівецькій міській раді Сергій Бостан.