З Чернівців з любов’ю: чернівецький осередок “Європейської Солідарності” допомагає прифронтовим містам

Працюємо на перемогу з початку повномасштабної війни. Цінно, що можемо підставити плече колегам, допомогти ЗСУ та наближати нашу перемогу.

Як повідомляли раніше, голова фракції Європейська Солідарність у Чернівецькій обласній раді Сергій Добржанський відвіз допомогу у східну частину України, зокрема й у Харків.Отримали подяки від харківських колег.

«Гуманітарний хаб #СхідЗахід дякує команді «Європейська Солідарність» у Чернівецькій області, завдяки якій вдалося передати вкрай важливу допомогу одному з медичних закладів міста», – йдеться у дописі.

«Машини-джипи, сонячна станція, портативна система очищення води, тактичний одяг та взуття, ліки та харчі довготривалого зберігання. Близько трьох тижнів ми збирали добротну «посилку» спільними зусиллями. І протягом 4-ох днів її розвозили по усій лінії фронту від Миколаєва до Харкова. Загалом проїхали 3500 км. У нас було багато перепон: ціна пального та його відсутність у достатньому об’ємі на заправках, аварія з однією із машин (Слава Богу і машина ціла, і водій не постраждав). Але ми добралися до кожної запланованої локації та передали допомогу в руки. Дякую усіх хто долучився до збору і хто зміг поїхати у таку далеку та нелегку подорож», – подякував Сергій Добржанський.