«ЄС» допомагає переселенцям у Мамаївській громаді

За підтримки Данської ради у справах біженців та за участі керівника Секретаріату Чернівецької територіальної організації партії Європейська Солідарність Віталій Яремчук й депутатів Мамаївської сільської ради відбулась благодійна акція для гостей Мамаївської громади з Харківської, Донецької, Чернігівської, Сумської, Миколаївської областей, які постраждали внаслідок війни.

«Як кажуть у Мамаївській громаді, не переселенці, а наші гості! Днями нашою командою роздали продуктові набори людям з різних куточків України. Зараз у громаді проживає понад 2000 переселенців, що є другим показником після Чернівців. Сільська рада власними ресурсами, за участі партнерів підтримує людей, але запитів дуже й дуже багато.

Вдячний данській організації Danish Refugee Council. Також велика подяка власникам приміщення Захарію та Сергію Смереці, які пішли на зустріч та абсолютно безкоштовно надали приміщення для розповсюдження допомоги», – сказав керівник Секретаріату територіальної організації партії «ЄС» Віталій Яремчук.

«Продуктові набори отримали родини, які тимчасово проживають у селищі Лужани, селах Мамаївці, Стрілецький Кут, Ревне, Драчинці, Біла. Люди спільно з організаторами щиро вдячні за небайдужість та добре серце нашим друзям із чудової країни Данія, а також Мамаївській сільській раді за сприяння у проведенні благодійного заходу. Гарні, порядні люди є не тільки за кордоном – їх дуже багато і в Україні», – додав голова фракції «ЄС» у Мамаївській сільській раді Роман Рудик.