“ЄС” — за конструктивну роботу Чернівецької облради

Сьогодні Чернівецька обласна рада провела своє позачергове пленарне засідання на клопотання одного з орендарів майна спільної власності територіальних громад, який повноцінно сприяє обороноздатності України. В умовах війни, задля забезпечення підрозділу, який у віданні Міністерства оборони України, депутати, які перебувають на території Чернівецької області, прибули на сесію.

«Нарешті, згідно з нормами чинного законодавства, зачитано інформацію про розпуск «опозиційної платформи за життя», ми опоненти й антагоністи з цією силою! Нагадаю, в українців та буковинців був вибір і у 2010, і у 2020 рр., в обох випадках я пропонував свою передвиборчу програму, яка діаметрально відрізнялася від їхніх лівих, антиєвропейських, без національної ідентичності, пам’яті та вступу України в ЄС та НАТО питань.Наша команда партії “Європейська Солідарність” у Чернівецькій області має багато проєктів рішень та звернень, окремих депутатських запитів на підтримку наших воїнів, українського бізнесу, селян, медиків та освітян», – зазначив керівник територіальної організації партії “ЄС” Михайло Павлюк.

«Молюся саме сьогодні за своїх побратимів з фракції — Сергій Капіцький, який у Бахмуті, Сергій Костинський безперервно там, де йде спроба наступу московських сил, а Сергій Добржанський спільно з членами команди й однодумцями-волонтерами, щойно відбув з важливою гуманітарною місією на схід України! Молюся, дякую та підтримую наші Збройні сили України», – додав політик.