Представники «ЄС» долучилися до святкування Дня вишиванки у Чернівцях

Вранці 19 травня члени команди «Європейської Солідарності» разом із жителями Чернівців, працівниками Патрульної поліції, Чернівецької міської ради долучились до загальнонаціональної хвилини мовчання на Центральній площі міста.

«Пам‘ятаємо усіх, хто в боях за Україну віддав своє життя. Дякуємо захисникам та захисницям, що сьогодні над нашим містом мирне небо», – прокоментував керівник територіальної організації партії «ЄС» Михайло Павлюк.

Також у цей день відбулося закрите засідання Чернівецької міської ради, на яке депутати, зокрема від фракції «ЄС», прийшли у вишитих сорочках.

«Команда «Європейської Солідарності» висловлює безмежну вдячність ЗСУ за можливість відзначати сьогодні Всесвітній день вишиванки! Сьогодні, як ніколи, важливо підтримувати й сповідувати традиційні українські цінності! Слава Україні!», – наголосив голова фракції «ЄС» у Чернівецькій міській раді Сергій Бостан.

Окрасою святкування стала презентація вишитої сорочки у Музеї Української Вишиванки, яку виготовили з фото Степана Бандери.

«Зараз це єдина віднайдена світлина, де чоловік у вишитому вбранні. А Володимир В‘ятрович став учасником проєкту «Вишивка в одязі видатних українців», одягнувши вишиванку Бандери», – написав керівник Секретаріату Чернівецької територіальної організації партії Європейська Солідарність Віталій Яремчук на своїй сторінці у Facebook.