Релокація бізнесу в Чернівці продовжується – Бостан

У Чернівцях триває реалізація програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини та реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Зважаючи на обставини, пов’язані з повномасштабною війною російської федерації проти України, вектор співпраці був змінений, адже значної актуальності задля економічного розвитку набула підтримка релокованого бізнесу.

«Підтримка та тісна робота з підприємствами продовжується. Під час візитів з керівниками та колективами обговорюються проблеми, з якими стикається бізнес у процесі релокації, можливості їх вирішення та шляхи сприяння з боку місцевої влади. Адже релокація бізнесу – це складний процес, який потребує залучення різноманітних інструментів та ресурсів для врегулювання питань з логістикою, пошуком вільних приміщень, житла, ринків збуту та налагодженням ділових зв’язків», – зазначив директор Департамент соціально-економічного розвитку та стратегічного планування, голова фракції Європейська Солідарність у Чернівецькій міській раді Сергій Бостан.

«Надзвичайно важливо забезпечувати економічний розвиток, сприяти підтримці бізнесу, адже нині економіка – одна із вагомих складових на шляху до перемоги України. Тому місто має створити необхідні умови для того, щоб підприємства, які довгий час працювали в інших регіонах і були змушені евакуювати свої виробництва, змогли успішно продовжити працювати у Чернівцях, забезпечувати людей робочими місцями та підтримувати економіку України», – додав Сергій Бостан.