Команда Чернівецької області взяла участь у з’їзді партії «Європейська Солідарність» у Києві

У Києві на Арт-Заводі Платформа відбувся важливий з’їзд партії «Європейська Солідарність». В одному місці він об’єднав більше тисячі однодумців з різних куточків України.

На з’їзді «ЄС» презентувала унікальну платформу для онлайн-комунікацій депутатів усіх рівнів і партійців.

Головна мета з’їзду – обговорення нагальних ініціатив, що є відповідями на основні виклики перед якими постала країна: пандемія, війна, бідність та падіння економіки, корупція та згортання демократії.

Зокрема, Порошенко закликав усіх партійців бути уважнішим до соціальних проблем, фокусуватися саме на них та пам’ятати, що захист, добробут, безпека – це така ж важлива тріада, як армія, мова, віра. І команда «Європейської Солідарності» презентувала план відбудови країни.

Серед пріоритетів на найближчий час – стабілізація економічної ситуації в країні, збереження підтримки західних партнерів, утримання в робочому стані світової проукраїнської коаліції; повернення Україні європейського майбутнього.

На завершення заходу керівник міської організації партії Василь Максимюк поділився враженнями.

«День емоційний та інформативний. З’їзд партії – це чудова можливість обмінятися ідеями з колегами із усієї України. Лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко озвучив багато цікавих тез у розрізі розвитку нашої країни. Всього не передам, але як сказав Петро Порошенко: «Коли ми об’єднуємось – ми можемо все», – зазначив Василь Максимюк.

Світлинами зі з’їзду поділилися голова фракції «Європейська Солідарність» у Мамаївській сільській раді Роман Рудик.