У порядку денному профільної комісії – активізація духовно-морального виховання дітей області – Оксана Палійчук

Голова комісії з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту та молодіжної політики, депутатка Чернівецької обласної ради від «Європейської Солідарності» Оксана Палійчук провела чергове засідання постійної комісії.

Члени комісії опрацювали 19 питань порядку денного, а 7 рекомендували до розгляду на сесії обласної ради.

Серед їх числа питання:

  • про розгляд листа Українського інституту національної пам’яті щодо затвердження переліку пам’ятних дат і ювілеїв, що відзначатимуться у 2021 році на території Чернівецької області;
  • про розгляд листа громадської спілки «Асоціація ветеранів «За Україну! За волю!» щодо встановлення в Чернівецькій області Дня пам’яті загиблих Буковинців під час проведення операції об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей;
  • про звернення депутатів Чернівецької обласної ради VІІІ скликання до керівників територіальних громад області, керівників закладів освіти області, освітян, батьків щодо активізації духовно-морального виховання дітей та молоді тощо.

«У порядку денному комісії було багато питань. Однак, декілька з них спрямовані на покращення духовно-морального виховання дітей в області. Це можуть бути уроки з основ християнської етики, проте, при запровадженні, обов’язково має враховуватись бажання батьків», – зазначила Оксана Палійчук.