Енергоефективність в дії – Чернівецька міська рада з GIZ підписали меморандум про співпрацю

28 квітня 2021 року Чернівецька міська рада підписала меморандум з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ щодо реалізації спільного проєкту «Просування енергоефективності та імплементація Директиви ЄС про енергоефективність в Україні».

Окрім підписання Меморандуму, учасники обговорили цілі Проєкту, останні зміни у сфері централізованого теплозабезпечення в громадах, плани, графіки та подальші кроки з впровадження інтегрованого планування використання ресурсів та інвестицій.

«У результаті реалізації проєкту місто отримає менше шкідливих викидів у атмосферу, економію бюджету та модернізовану систему опалення», – зазначив міський голова Роман Клічук.

За 5 років у міській раді планують:

  • впровадити енергетичний менеджмент муніципальних енергетичних планів;
  • розробити стратегію зменшення використання ресурсів централізованого теплопостачання;
  • включити енергоефективні заходи у процедури технічного обслуговування і догляду громадських споруд;
  • зменшити використання енергетичних ресурсів, відтак і розвивати альтернативні джерела енергії.

«Вважаю енергоменеджмент одним з важливих інструментів в управлінні. Працюватимемо спільно з міжнародними партнерами для реалізації спільних проєктів і заходів. Залучення інвестицій та міжнародна співпраця є серед основних пріоритетів», – відреагував директор департаменту розвитку, голова фракції «Європейська Солідарність» Сергій Бостан.