У ТОП-100 Успішних жінок Буковини – депутатки від «Європейської Солідарності»

У сотню Успішних жінок Буковини увійшли одразу три представниці «Європейської Солідарності» у Чернівецькій міській, обласній та районній радах: Наталія Фрунзе, Ольга Кобевко та Уляна Легусова.

Про це повідомляє офіційна філія Національного Клубу Успішних Жінок «ЖІНКИ УКРАЇНИ» в рамках World Woman Club у Чернівцях.

«Настав час подякувати нашим чудовим, талановитим дівчатам, які, незважаючи ні на що лікують хворих, навчають дітей, створюють робочі місця, ведуть державні справи, допомагають тим, хто потребує підтримки», – йдеться у дописі.

Так, депутатка Чернівецької міської ради від «Європейської Солідарності» Наталія Фрунзе, окрім підприємництва та активної громадської діяльності, займається волонтерством: є ініціаторкою та учасницею багатьох благодійних проектів міста.

Депутатка Чернівецької обласної ради від «Європейської Солідарності» Ольга Кобевко – лікарка-інфекціоністка, яка працює в Чернівецькій обласній клінічній лікарні та Чернівецькій міській лікарні №1. Крім щоденної діяльності на передовій боротьби проти коронавірусу безпосередньо у лікарні, вона проводить активну інформаційно-роз’яснювальну роботу з жителями області. З першого дня офіційного повідомлення про появу нової хвороби Ольга Кобевко на онлайн-зв’язку для роз’яснення, коментує ситуацію в регіоні, привертає увагу до найпроблемніших питань і змушує владу реагувати на виклики.

Уляна Легусова є депутаткою Чернівецької районної ради від «Європейської Солідарності». Впродовж 15 років очолює Чернівецьку ЗОШ № 24 та дбає за організацію належного навчального процесу, виховання і навчання школярів.