28 субот небайдужі містяни прибирають занедбані території Чернівців – керівник фракції «Європейська Солідарність» у Чернівецькій районній раді Артем Жук

Збереження навколишнього середовища щороку все більше набуває популярності у різних країнах світу.

В Україні поки навпаки кількість відходів щороку зростає, однак їх можна побачити не тільки у відведених для сміття місцях, а у парках, скверах чи на узбіччях доріг.

Щоб зробити Чернівці кращими, команда активістів щотижня організовує прибирання забруднених територій. Ініціатива не залишається не почутою: щоразу від 30 до 50 небайдужих містян різних вікових категорій долучаються до акції.

З 28 субот екорейдів три останні активісти працюють у парку Шиллера. Він розташований у центрі міста та за роки бездіяльності влади перетворився на велику ділянку занедбаної території, де багато дерев у парку в аварійному стані, повсюди сміття та використані шприци.

Від місця, де раніше можна було проводили час у зеленій зоні у середмісті Чернівців, не залишилося й сліду.

Активісти ставлять перед собою мету – облагородити простір для безпечних прогулянок та відновити репутацію парку Шиллера.

Підприємці міста обіцяють допомогти з освітленням, а ось голова фракції «Європейська Солідарність» у Чернівецькій районній раді Артем Жук звернувся до Чернівецької міської ради з проханням створити робочу групу для визначення балансоутримувача парку.

«Ми не будемо зупинятись. Не треба чекати від влади якихось дій. Не треба чекати від когось, що хтось зробить те, що можна зробити самому», – зазначив Артем Жук у відео на каналі Чернівці LIVE.