Пріоритети Бюджетної комісії міської ради – підтримка системи охорони здоров‘я та ремонт доріг – Максимюк

Бюджетна комісія Чернівецької міської ради підготувала пропозиції щодо розподілу коштів, які залишились у бюджеті міста у 2020 році. Зокрема, мова йде про 127 млн грн залишкових коштів.

Про це розповів депутат Чернівецької міської ради від «Європейської Солідарності», голова комісії з питань бюджету та фінансів Василь Максимюк у відео на каналі Чернівці LIVE.

За його словами, найбільшу частку ресурсів, а це 20 млн грн, депутати планують спрямувати на підтримку галузі охорони здоров’я.

А саме – на закупівлю кисневих концентраторів та захисних медичних костюмів, яких катастрофічно не вистачає у лікарнях міста, а також на лікування медиків.

Друга основна частина витрат – 12 млн грн – буде спрямована на капітальний ремонт доріг. Це додаткова сума до вже передбачених у бюджеті на 2021 рік 50 млн грн.

Серед важливих суспільних ініціатив, яку підтримала бюджетна комісія міста – це облаштування скверу та встановлення пам’ятника Героям Небесної Сотні.

«Ми розуміємо, що коштів мало. Однак наше завдання – ефективно їх розподілити для комфортного життя чернівчан у місті», – наголосив Василь Максимюк.