Чернівецький осередок партії “Європейська солідарність” з потужною командою йде на місцеві вибори – 2020

У Чернівцях відбувся Форум демократичних сил “Європейський регіон. Європейське місто 2025”, під час якого партія Європейська Солідарність представила свою команду.

Підтримати команду “Європейської Солідарності” до Чернівців приїхав відомий український кримський режисер, продюсер, сценарист та актор Ахтем Сеітаблаєв. “Для мене Чернівці – це яскравий маркер того, яким може бути справжнє українське, європейське місто. Дуже важливо, коли людям не байдуже. Не байдуже, чиє ім`я носять вулиці їхнього міста, що обирають у якості символів та національних маркерів”, – заявив він.

Чернівецьку команду представив Сергій Костинський, член Центральної ради партії. Він підкреслив, що саме “Європейська Солідарність” здатна захистити та втілити у життя європейський курс України. “Команда, яку я сьогодні представляю – це зірковий склад для Чернівців та Чернівецької області .В нас є нові обличчя, які ніколи не працювали в органах місцевого самоврядування. Вони запропонують громаді нові підходи втілення європейських змін. Але в нашій команді представлені й досвідчені державні менеджери”, – наголосив він.

Виборчий список до Чернівецької обласної ради очолив Михайло Павлюк. Він презентував виборчу програму Чернівецької команди “ЄС”, яка складається з 7 стратегічних цілей: європейська система охорони здоров’я, європейська система охорони здоров’я, європейська інфраструктура, європейська освіта і наука, європейська екологічна безпека, європейське самоврядування, європейські інвестиції та транскордонне співробітництво, туристичні курорти європейського рівня.

“Місія нашої команди у Чернівецькій області – впровадити європейські практики в регіональній політиці та місцевому самоврядуванні. Ми продовжимо втілювати політику євроінтеграції, утверджувати національну ідентичність та розбудовувати наш регіон”, – зазначив Максимюк.

Також в обласний список “ЄС” увійшли Сергій Добржанський, доцент ЧНУ ім. Ю. Федьковича, Ірина Маковійчук, головна лікарка Чернівецького обласного клінічного кардіологічного центру, Вадим Руссу – юрист, адвокат з багаторічним стажем та Оксана Палійчук, керівниця Державної служби якості освіти у Чернівецькій області.

На посаду міського голови Чернівців партія “Європейська Солідарність” висунула Василь Максимюк. “Членами нашої команди була розроблена програма “Європейські Чернівці 2025”, в якій ми попунктно виклали концептуальні засади розвитку міста у медичній, інфраструктурній, освітній, комунальній і соціальній сферах, і яку ми будемо впроваджувати наступні п’ять років і з якою ми йдемо на вибори “, – заявив Максимюк.

У міський список “ЄС” також увійшли Сергій Бостан, громадський діяч, голова Інституту політичних та геополітичних досліджень, Наталія Фрунзе, громадська діячка, волонтерка, Ромео Скрипа, чинний депутат Чернівецької міської ради та Ганна Скорейко, доцентка ЧНУ ім. Ю. Федьковича.”Я йду до Чернівецька міська рада! Впевнена, що Європейська Солідарність – Чернівці – найкраща команда мого життя! І саме такі люди, в яких вдало поєднується професійність та юнацька завзятість, зроблять наше місто по-справжньому європейським”, – заявила Наталія Фрунзе.

Однодумців підтримав голова обласного осередку Демократична Сокира. Чернівці Артем Жук. Він очолить список “ЄС” у Чернівецьку районну раду.