“ЄС” слідкуватиме, щоб школярі та вчителі, студенти та викладачі могли реалізувати своє право на освітній процес, – Михайло Павлюк

Дорогі школярі та вчителі! Студенти та представники професорсько-викладацького складу кращих буковинських вишів!

Вітаємо з Днем знань!

Нехай цей навчальний рік принесе лише здобутки: нові враження та знання, контакти та важливі для Чернівців та Буковини успіхи! А ми зробимо все можливе для того, щоб навчальні заклади були якісно, методично та професійно обладнані. Саме так годилося б починати вітання до 1 вересня. Але у виконавчої влади є одна хороша функція, окрім проголошення промов – потрібно діяти.Але чомусь наразі для освіти залишається лише перше. В Україні рішенням Уряду був створений Фонд боротьби з COVID-19, куди акумульовано понад 64 млрд грн – з освітньої сфери у цей фонд забрали 5 млрд грн.

Натомість ми можемо зараз спостерігати, як вони перенаправляються на ефемерний ремонт доріг. Чи влада змогла забезпечити гідні умови для навчання?

Частина області потрапила у “червону зону”, обов‘язовок влади – забезпечити безпечний навчальний процес на тих територіях, де діти підуть 1 вересня до школи.

Вимагаємо пріоритету на забезпечення освіти й науки у Чернівецькій області! І “Європейська Солідарність” слідкуватиме, щоб школярі та вчителі, студенти та викладачі могли реалізувати своє право на освітній процес.

Посилання на відео: https://www.facebook.com/111157557322786/posts/148610720244136/?sfnsn=mo&extid=pupPVldJF8aAO9uq&d=n&vh=e