Наталія Фрунзе про захід “Стежка Шухевича”

До дня народження генерала хорунжого УПА Романа Шухевича, у таборі “Добринівці” (Заставнівський р-он, с. Добринівці) відбувся патріотично-спортивний захід. В якому прийняли участь учасники бойових дій, громадські активісти, родини учасників АТО з дітьми. Найцікавіше було, це проходження маршруту “Стежки Шухевича”. Вона пролягала лісовою дорогою, стежками від табору і до пам’ятного хреста в урочищі де було розстріляно оркестрантів УПА.

Після проходження основним маршрутом відбулось нагородження переможців (Призи: наймолодшому, найстаршому, найшвидшому, найшвидшій сімейній парі). “Найбільше вразило, що таку складну дорогу разом з батьками пройшли і маленькі дітки. Це просто було неймовірно”, – зазначила учасниця заходу, членкиня Чернівецької міської організації партії “Європейська Солідарність” Наталія Фрунзе.

Наталія Фрунзе також відзначила: “На завершення заходу було виконання патріотичних пісень біля багаття і неймовірне живе спілкування. Дякуємо організаторам за чудовий захід, який вчить наших дітей і багатьох дорослих патріотизму, сили волі, небайдужості, гідності і любові до України, напевно це найголовніше! А ще вразило, що за цілий день на протязі всього нашого маршруту, безліч разів було чутно – “Слава Україні”! Мурахи просто йшли по тілу, бо за останній рік, на жаль, ми це гасло чуємо дедалі рідше”.