Михайло Павлюк щодо ситуації з паводком на Буковині

(фото – інформаційна агенція АСС)

Голова правління Центру актуальних місцевих ініціатив, колишній в.о. голови Чернівецької ОДА Михайло Павлюк відзначає, що область самотужки бореться з негодою, а центральна влада нічим не допомогає в даній ситуації.

«Майже щороку травень та червень є паводковими місяцями. До прикладу, торік ми укріплювали дамбу в Банилові та зверталися щодо цього до центральної влади. Допомоги з центру так і не дочекалися, тому за рахунок коштів з обласного бюджету виділили 1,5 мільйона гривень і ще 2,5 мільйона гривень – з резервного фонду. Надалі подібна ситуація склалася у серпні минулого року, коли внаслідок сильного граду постраждали будівлі, зокрема, й заклади освіти. Центральна влада й тоді нам не допомогла – місцева ліквідовувала наслідки власними силами. Тоді ми виділяли кошти з резервного фонду ще й для малозабезпечених сімей, а також закладів освіти, які постраждали від стихії», – каже Михайло Павлюк.

коментар Михайла Павлюк про ситуацію в області для 5-го каналу:

Коментар Михайла Павлюка телеканалу Прямий, щодо актуальної ситуації на Буковині через підняття рівня води в річках та підтоплення населених пунктів краю: