Чернівецька територіальна організація “Європейської Солідарності” засуджує політичні переслідування 5-го Президента України Петра Порошенка

Заява Чернівецької територіальної організації партії “Європейська Солідарність”

Засуджуємо судилище проти 5-го Президента України, лідера найбільшої опозиційної партії “Європейська Солідарність” Петра Порошенка. В час коли є інші виклики перед державою, перед суспільством, є загроза повномасштабної анексії з боку Російської Федерації, не подолані економічні виклики, не розв’язана проблема з фінансуванням системи охорони здоров’я в контексті боротьби з пандемією коронавірсної інфекції, ми бачимо переслідування 5-го Президента України за його прямі конституційні повноваження як верховного головнокомандувача.

Члени політради залишаються пліч-о-пліч з своїм лідером, ми засуджуємо політичні репресії і закликаємо всю проєвропейську громадськість, чернівчан, буковинців добре і предметно зрозуміти ситуацію і виклики які є, і спільно єднатися і протидіяти їм.

Неприпустимим є сприяння і підтримка окремим побажанням Офісу Президента та Генерального Прокурора щодо особистої помсти, політичного переслідування і реваншу над політичними опонентами. Це не є прикладами сучасної правової держави, якою Україна хоче стати. Закликаємо владу не перетворювати правосуддя у фарс, адже громадськість цього не забуде, як і наші міжнародні партнери. Не дозволимо змарнувати всі досягнення і успіхи нашої держави і звернути з європейського шляху розвитку!