Чернівецький обласний кардіоцентр отримав від “Фонду Порошенка” пульсоксиметри та захисні костюми для медичних працівників

Партія “Європейська Солідарність” спільно з Фондом Порошенка та компанією Roshen продовжують надавати допомогу буковинським лікарням в умовах боротьби з коронавірусом. Захист лікарів залишається серед основних пріоритетів. Цього разу наші активісти передали пульсоксиметри та високоякісні комплекти захисних костюмів для медичних працівників Чернівецькому обласному клінічному кардіологічному центру.

“Ми хочемо передати вам ці захисні костюми для ваших лікарів, хочемо підтримати вас у цей складний час, коли щодня наші медпрацівники стають перед новими викликами. Ми знаємо, що є потреба в пульсоксиметрах, тому ми теж вам їх привезли. Захист лікарів та безпека громадян є для нас надзвичайно важливими, тому бажаємо всім вам залишатися здоровими”,зазначив Михайло Павлюк.

В.о. Генерального директора ОКМУ “Чернівецький обласний клінічний кардіологічний центр” Ірина Маковійчук зазначила: “На жаль, ми спосетрігаємо наявність пацієнтів, в яких поєднуються серцево-судинні паталогії з інфекційними захворюваннями. Крім цього є 18 медичних працівників кардіологічного центру, які захворіли на коронавірус. Тому ваша допомога є для нас дуже вчасною і доречною”.

Загалом за час пандемій Чернівецька область регулярно отримувала допомогу від Фонду Порошенка та компанії ROSHEN.
-5400 костюмів індивідуального захисту для лікарів
-80 шт. пульсоксиметрів
-100 шт. захисних окулярів
-850 продуктових наборів, з них саме в Чернівцях роздали 450 шт
– на суму 117,5 тис. грн закуплено препарату «Дипрофол»
– більш ніж на 335 тис грн закуплено необхідних медичних препаратів.

#захистимо_лікарів
#ЄвропейськаСолідарність
#ФондПорошенка
#Roshen

(відеоматеріали Телеканалу ТВА)