Активісти “Європейської Солідарності” передали допомогу від “Фонду Порошенка” медичним закладам Бессарабії

Активісти Чернівецької територіальної організації партії “Європейська Солідарність” передали чергову партію допомоги медичним закладам Буковини. Цього разу наші партійці відвідали Бессарабію. Таким чином, пульсоксиметри – пристрої, які допомагають в діагностуванні хворих на вірусні пандемії, визначаючи рівень кисню в крові отримали лікарні Хотинського, Кельменецького районів та Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Новодністровськ.

Директор Центру первинної медико-санітарної допомоги м. Новодністровськ Тетяна Іванівна Щаслива відзначила: “Ми дуже раді, що допомога дійшла і до нас. Ми знаходимося найдалі і нам мало хто допомагав. А ці пульсоксиметри дуже потрібні нам, це дозволить бульш ефективно працювати і діагностувати хворобу на ранніх стадіях”.

Член політради Чернівецької територіальної організації партії “Європейська Солідарність” Сергій Добржанський відзначив, що безпека лікарів і медичного персоналу залишаються для нас пріоритетними. Адже в умовах боротьби з коронавірусом ми маємо допомагати одне одному і забезпечити здоров’я наших громадян.