Лікарні Сторожинеччини та Глибоччини отримали чергову партію допомоги від”Фонду Порошенка”

Команда Чернівецької територіальної організації партії “Європейська Солідарність” у ці дні адресно розповсюджує чергову партію високоякісних захисних костюмів для медичних працівників, пульсоксиметрів та продуктові набори для осіб, які перебувають в групі ризику через загрозу поширення коронавірусу та складну соціально-економічну ситуацію.

Зокрема, передаючи пульсоксиметри – медичні засоби діагностування рівня кисню в крові Сторожинецькій Центральній районній лікарні, керівник Секретаріату Чернівецької територіальної організації партії “Європейська Солідарність” Вадим Руссу відзначив важливість роботи медичних працівників і великий внесок, який вони роблять в умовах боротьби з коронавірусною інфекцією.

Пульсоксиметри також отримали медичні заклади Глибоччини, зокрема Глибоцька центральна районна лікарня, Глибоцький центр первинної медико-санітарної допомоги та ЦПМСД Глибоцької ОТГ отримали пульсоксиметри, що сприятимуть діагностиці хворих. Дещо раніше в Глибоцький район за підтримки Фонду Порошенка та компанії Roshen передали високоякісні комплекти захисних костюмів для медичних працівників.