#СтопРеванш – в Чернівцях пройшла протесна акція до річниці президентства Зеленського

Сьогодні, 24 травня, в Чернівцях за ініціативи громадських організацій та політичних партій, серед яких була і територіальна організація “Європейської Солідарності” відбулась протесна акція #СтопРеванш, приурочена до річниці президентства Зеленського.

Представники громадськості активно виступали з промовами про недопущення реваншу і повернення в орбіту ворога: агресора, з яким Україна веде тривалу війну. На чернівецькому “майдані” засудили політику офісу Президента та діяльність уряду, спрямовану на згортання реформ, сповільнення європейської та євроатлантичної інтеграції, призначення сумнівних осіб на ключові державні посади, непрофесійну і некомпетентну діяльність, які призвели до гострої економічної кризи в державі, погіршення відносин з західними партнерами і підривають основи державного будівництва.

к.і.н. доцент Сергій Добржанський

Одним з виступаючих на акції #СтопРеванш в Чернівцях був член політради територіальної організації партії “Європейська Солідарність”, к.і.н. доцент Сергій Добржанський, який і зачитав вимоги, підтримані громадськістю краю до правлячої влади:

1. Припинити політику капітуляції перед Росією. Переговори з Москвою можуть бути лише про те, щоб загарбник якнайшвидше і без будь-яких умов звільнив окуповані території та відшкодував Україні збитки. Для цього необхідно зміцнювати сектор національної безпеки і давати відсіч агресору на фронті, в інформаційній, економічній та гуманітарній сферах.

2. Звільнити безпідставно утримуваних майданівців, добровольців і волонтерів, покласти край політичним переслідуванням патріотів. В тюрмах мають сидіти медведчуки, портнови та інші зрадники, а не українські патріоти.

3. Припинити наступ на українську мову та дотримуватися мовного законодавства. Продовжувати політику декомунізації, а не відроджувати російсько-радянські символи.

4.Припинити саботаж євроатлантичної інтеграції України й відновити динамічне зближення нашої держави з НАТО і ЄС.

5. Усунути олігархів від управління державою. Негайно звільнити Єрмака та інших високопоставлених колаборантів і корупціонерів.

6. Перестати призначати на посади родичів, “кварталівців” та посіпак Януковича. Усі призначення мають відбуватися лише через чесні і прозорі конкурси. Вигнати з фракції “Слуга народу” відвертих ватників.

7. Зупинити повзучу узурпацію влади та систематичні порушення Конституції України.