Лікарні Заставнівського району сьогодні отримали комплекти захисних костюмів для медпрацівників

Сьогодні, 7 травня, представники “Європейської Солідарності” передають захисні костюми для медпрацівників лікарень Заставнівського району Чернівецької області.

Сергій Добржанський, перебуваючи в Заставнівській центральній районні лікарні зазначив: “Сьогодні привезли вашій лікарні, а також лікарням об’єднаних територіальних громад вашого району комплекти захисних костюмів для медичних працівників. Дуже важливо захистити лікарів в цей складний час, які на жаль часто заражаються коронавірусом, тому потрібно берегти їх. Важливо, щоб сьогодні народні депутати підтримали ініціативу Європейської Солідарності у Верховній Раді і проголосували за закон про страхування медиків, які навіть, до цих пір не отримали обіцяні від влади доплати за свою роботу. А лікарі реально зараз на передовій. Впевнений, що спільними зусиллями нам все-таки вдасться побороти вірус”.

Михайло Павлюк, спілкуючись з лікарями, сказав: “Фонд Порошенка, компанія Roshen та Європейська Солідарність передають засоби індивідуального захисту для лікарів. Сьогодні ми на Заставнівщині і передаємо вам комплекти високоякісних захисних костюмів для медпрацівників. Бажаємо вам, і всьому колективу здоров’я і сили подолати вірус. А ми будемо поруч і будемо допомагати”.

Головний лікар Заставнівської ЦРЛ Василь Липка, в свою чергу, зазначив: “Щиро дякую вам за допомогу. В нас якраз з наступного тижня відкривається інфекційне відділення, тому ваша допомога є дуже доречною. Бажаю всім вам бути здоровими”.