“Фондом Порошенка” передано партію високоякісних захисних костюмів для медпрацівників Вашківецької районної лікарні

Представники “Європейської Солідарності” передали Вашківецькій районній лікарні комплекти високоякісних захисних костюмів для медичних працівників.

Михайло Павлюк, спілкуючись з лікарями, зазначив:В Україні склалалась така складна ситуація, коли коронавірус вражає всіх і, на превеликий жаль, і лікарів. Тому ми приїхали до вас у Вашківецьку ОТГ і привезли від Фонду Порошенка захисні костюми для медпрацівників. Наша команда, дорогі лікарі, висловлює вам велику повагу і вдячність. Нехай вижничани і вашківчани всі будуть здоровими і я впевнений, що спільно ми подолаємо цю біду”.

Голова фракції “Європейської Солідарності” Чернівецької обласної ради Іван Шевчук сказав: “Дуже тривожним є той факт, що значна кількість лікарів інфікувалась коронавірусом. Хочу відзначити, що за ініціативи фракції “Європейської Солідарності” у парламенті буде проведене позачергове засідання Верховної Ради, де розглядатиметься законопроєкт про страхування медичних працівників. Ми сподіваємось, що всі депутати об’єднаються і підтримають цю пропозицію. Бажаємо всім вам, шановні лікарі, і вашим родинам, бути здоровими”.

Головний лікар Вашківецької районної лікарні Василь Приньковський подякував за допомогу: “Захисні костюми дуже потрібні, ми не знаємо наскільки затягнеться пандемія, тому ця підтримка є дуже доречною”.

Голова Вашківецької ОТГ Микола Перч теж подякував за допомогу, відзначив її вчасність та важливість!

Загалом Чернівецька область вже отримала більше 4000 захисних костюмів від Фонду Порошенка, компанії Roshen та партії “Європейська Солідарність”.