Наскільки Чернівецька область готова до “боротьби” з коронавірусною інфекцією

Чернівецька територіальна партійна організація “Європейська Солідарність” звернулась до Чернівецької обласної державної адміністрації із запитами стосовно отримання інформації про стан готовності області до боротьби з розповсюдженням коронавірусу, про рівень забезпечення лікувальних закладів необхідним медичним обладнанням та засобами індивідуального захисту.

Згідно наданої інформації, з обласного бюджету було виділено 64 тис. грн. для закупівлі експрес-тестів для виявлення коронавірусної інфекції. В Чернівецькій обласній клінічній лікарні є 17 апаратів для штучної вентиляції легень для надання реанімаційної допомоги хворим та 20 тисяч масок. В інфекційному відділенні лікарні на 60 ліжко-місць є 28 боксів. Лікарні забезпечені необхідною кількістю дезінфікуючих засобів.

За останні два тижні на територію Буковини з країн, де зафіксовано випадки коронавірусної інфекції, приїхало близько 1500 осіб.

Онлайн-карта, на якій позначено населені пункти, куди повернулися ці люди. Залежно від кількості тих, хто приїхав з-за кордону, населені пункти на карті марковані різними кольорами:

🔴червоний – від 20 до 100 людей;
🟡жовтий – від 10 до 20 людей;
🟢зелений – від 5 до 10 людей;
🔵синій – від 1 до 5 людей.