Депутати від фракції “Європейської Солідарності” вирішили підтримати підприємців Калинівського ринку, який зачинили через карантин

Голова фракції “Європейська Солідарність” у Чернівецькій міській раді Василь Максимюк повідомив: “Враховуючи рішення «Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій» про закриття на карантин МТК «Калинівський ринок» та беручи до уваги чисельні звернення підприємців комунального підприємства, мною підготовлено проект рішення міської ради, який буде запропоновано для внесення до порядку денного позачергової сесії, про звільнення підприємців від плати за користування торговельними місцями (крім продуктового сектору) на період карантину. Зараз ситуація в усьому світі з розповсюдженням коронавірусу є критичною, всі несуть суттєві втрати, але знаходять шляхи для їх компенсації. Так повинні діяти і ми в Чернівцях.

Запрошую підприємців Калинівського ринку створити ініціативну групу з цього приводу, а її представників прошу взяти участь в обговоренні данного питання на позачерговій сесії міської ради”.