Активісти партії взяли участь в круглому столі “Майдан. Шість років потому: антиукраїнський реванш і загроза втрати державності”

Сьогодні, 20 лютого, представники Чернівецької територіальної організації партії “Європейська Солідарність” взяли участь в круглому столі “Майдан. Шість років потому: антиукраїнський реванш і загроза втрати державності”.

В ході дискусії Сергій Добржанський відзначив: “Надзвичайно важливим є недопущення реваншу в Україні. Зокрема використання ДБР як інструменту реваншу, підняття питання про скасування амністії майданівців та заведення кримінальних справ проти активних учасників Революції Гідності. Це сценарій Путіна – руками його соратників, на кшталт Портнова, щоб знівелювати героїзм українців та дати можливість відбілити злочинців режиму Януковича. Боротьба проти волонтерів та опозиційних депутатів, на прикладі С.Федини та М.Звіробій, тільки підсилює відчуття антиукраїнської нової влади на чолі з Зеленським та нехтування нею ідеалами Майдану, за які Герої Небесної Сотні та наші бійці на Сході віддали власне життя”.

Після завершення круглого столу, активісти партії “Європейська Солідарність” долучилися до Народного віче-реквієму “Героїв пам’ятаємо! Майдан не зрадимо!”, який відбувся на Центральній площі міста.