Петро Порошенко закликав українців підтримати Грузію, проти якої Москва застосувала методи економічної блокади

Лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко закликав українських громадян і Уряд України підтримати Грузію, яка сьогодні зіштовхнулася з черговим актом російської агресії та загрозою економічної блокади з боку РФ.

“Зараз Москва хоче знову економічно послабити Грузію. Вона блокує повітряне сполучення і  завдає удару по туристичній галузі Грузії. Кремль використовує ті прийоми, які традиційно йдуть в хід у гібридній війні й проти нашої країни”, – заявив Петро Порошенко.

Він закликав українських туристів переорієнтувати свій літній відпочинок на Грузію.

“Звичайно я закликаю українців відпочивати в Україні, але тим, хто планує відпочивати за кордоном або в окупованому Криму, рекомендую переорієнтуватися на Грузію. Якщо ви ще не придбали квитки і лише плануєте свою відпустку, то вирушайте на чудові сонячні грузинські пляжі”, – наголосив п’ятий Президент України.

Петро Порошенко звернувся до Уряду України та Міністерства інфраструктури з пропозицією надати у нинішній літній період знижку на аеронавігаційні та аеропортові збори для рейсів сполученням Україна-Грузія-Україна. Крім того, лідер “Європейської Солідарності” сподівається, що Грузію підтримають і власники авіакомпаній, знизивши ціни на квитки і авіаперельоти.

Порошенко також нагадав, як нещодавно Грузія змінила у транслітерації написання нашої столиці з “Kiev” на “Kyiv”, що є вкрай важливо для самоідентичності України. Україна може віддячити Грузії, якщо Міністерство закордонних справ України розпочне переговори про зміну офіційної назви Грузії на Сакартвело, – переконаний лідер “Європейської Солідарності”.

“Підтримати Сакартвело в цій ситуації означає підтримати Україну. Це дуже важливо допомогти тим, хто так само, як і ми, багато років бореться з російською агресією”, – підкреслив Петро Порошенко.