“Європейська Солідарність” буде відстоювати у парламенті вступ України до НАТО та ЄС, – Артур Герасимов

За час президентства Петра Порошенка Україна впевнено стала на шлях до повної всеохопної інтеграції в європейське співтовариство. Про це під час свого виступу на Погоджувальній раді Верховної Ради України заявив Голова фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Артур Герасимов.

“Команда “Європейської Солідарності” на чолі з Петром Порошенком протягом останніх п’яти років постійно доводила свою державницьку позицію і здатність боротися та втілювати те, чого не змогла зробити жодна попередня влада в Україні”, – наголосив А. Герасимов.

Він також підкреслив, що Україна за п’ять років перетворилась із об’єкта у потужного суб’єкта міжнародної політики.

“Президент Петро Порошенко фактично відкрив другий фронт – дипломатичний – для економічного і санкційного тиску на Росію. Основний принцип зовнішньої політики був “нічого про Україну без України”, і наші партнери це підтримали”, – додав народний депутат.

Голова фракції наголосив, що оновлена політична сила “Європейська Солідарність” і надалі буде відстоювати у парламенті вступ України до НАТО.

“Обов’язковим є продовження руху до членства в НАТО – тільки Альянс гарантує нам довготривалі мир та безпеку від зовнішнього вторгнення. Наша політична сила має чітке бачення інтеграції України в НАТО”, – сказав Артур Герасимов.

Він також підкреслив, що “Європейська Солідарність” у власній програмі чітко фіксує курс на євроінтеграцію і повноправне членство в Євросоюзі.

“Бо саме стандарти Євросоюзу, а не стандарти “тайожного союзу”, забезпечують усім громадянам без винятку високий рівень доходів, соціального забезпечення, принципів верховенства права та особистих свобод”, – зазначив народний депутат.

“Для команди Петра Порошенка ЄС і НАТО – це головні пріоритети, які дозволять забезпечити в Україні мир, безпеку, відновлення територіальної цілісності, економічне зростання до європейського рівня життя.  І  ми будемо за це боротися”, – наголосив Артур Герасимов.