Наталія Якимчук має намір скласти повноваження Голови Чернівецької міської організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Відбулися засідання політіради та збори активу Чернівецької міської організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», на якому Наталія Якимчук повідомила, що згідно Статуту Партії, спливає строк повноважень голови місцевого осередку партії та інших керівних органів.

Вона повідомила, що не буде висувати свою кандидатуру для переобрання на посаду голови осередку через велику зайнятість за основним місцем роботи та активним залученням до процесу законотворчості у комісіях та комітетах парламенту та Уряду держави у столиці.

Наталія Якимчук підкреслила, що і надалі має намір залишатися депутатом міської ради та активним членом Партії, працюватиме на благо чернівецької громади.

«Під час перебування на посаді голови Чернівецької міської організації Партії вдалося сформувати згуртовану професійну команду однодумців, яким я надзвичайно вдячна за розуміння і підтримку, ефективну роботу над реалізацією різноманітних проектів», – зазначила Наталія Якимчук.

Учасники засідання подякували Наталії Якимчук за її роботу та побажали нових професійних здобутків і доручили раді місцевого осередку протягом двох тижнів скликати загальні збори Чернівецької міської організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» для переобрання керівних органів місцевого осередку, як цього вимагає Статут Партії.

Партійці також обговорили й інші актуальні питання діяльності осередку. В роботі зібрання взяв участь та виступив народний депутат України Богдан Онуфрик.