Депутати виділили 320 тис. гривень на соціальну підтримку учасників АТО

Кошти будуть спрямовані на реалізацію соціальних програм

Вчора під час сесії обласної ради депутати затвердили Комплексну програму соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей на 2015-2016 роки​.

У ній передбачено врахувати видатки Обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в рамках підтримки учасників бойових дій та членів їх сімей у розмірі 320 тис. гривень. Кошти будуть направлені на реалізацію низки заходів соціальної підтримки та належного морально-психологічного стану учасників АТО і членів їх сімей.

У соцмережі активіст партії “Солідарність-БПП”, депутат обласної ради Михайло Павлюк прокоментував таке рішення.

“Солідаризуюся з невідкладними проханнями наших буковинських волонтерів. Проголосували щойно на сесіі облради пропозицію про 320 тис.грн. на видатки центру соціальних служб для сім і, дітей та молоді.

Соціальна підтримка та морально-психологічний стан учасників АТО та іхніх сімей – пріритет для усіх нас! Школі волонтерів, про фінпідтримку якоі виступав на двох попередніх сесіях, бути! Додаткова можливість і надалі для меценатів та волонтерів так сподвижно допомагати сімям героів АТО та переселенців. Дякую за ініціативу ВО “Буковина-украінському війську”, Волонтерському руху Буковини та ГО “Дорогою добра”. У добрий час!”​, – написав він.