Діти воїнів АТО відкривають Буковину

Піклування про дітей є надзвичайно важливою справою. Саме тому Чернівецька територіальна організація Партії “Солідарність-БПП” долучилась до реалізації благодійного “туру вихідного дня” для дітей учасників АТО «Відкрий Буковину» спільно з ГО «ХоРеКа Буковина» та ВАТ «Туркмоплекс «Черемош».
Проект тривав чотири дні, протягом яких учасники отримали можливість відкрити для себе столицю буковинського краю – місто Чернівці. Розпочалась акція зі смачного сніданку. Після нього дітки на комфортабельному автобусі перемістилися до парку ім. Т.Г. Шевченка, де вони познайомилися з ініціатором проекту, генеральним директором туркомплексу «Черемош», головою ГО «ХоРеКа Буковина» Наталією Олексюк та «освоїли» найбільш привабливі атракціони. У другій половині дня, маленькі українці попрямували на екскурсію до меморіального музею Володимира Івасюка, де гостей любязно зустрів депутат Чернівецької обласної ради Михайло Павлюк. Професійний екскурсовод, буковинська поетеса Олена Логінова провела пізнавальну екскурсії, по завершенню якої, діткам вручили пам’ятні книжки. Далі була прогулянка вулицею імені О. Кобилянської. Наприкінці дня, окрім смачної вечері, дітки прийняли участь в двох конкурсах: намагалися відобразити свої враження через малюнки на асфальті та написали свої побажання на ватмані.
Наступного дня діти продовжили ближче відкривати для себе Чернівці. Зранку дітей очікувала неймовірно цікава та захоплююча екскурсія містом, під час якої, екскурсовод Тарас Романко не втомлювався відповідати на запитання маленьких екскурсантів. Неймовірні емоції викликало майстерне виконання вже традиційної «Марічки» на міській Ратуші опівдні. Родзинкою екскурсії стало відвідування архітектурної перлини Буковини, колишньої Резиденції митрополитів Буковини та Далмації, а зараз, центрального корпусу Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича! Незвичайним сюрпризом стала поява у ботанічному саду резиденції учасників хору румунського обласного товариства ім. М. Емінеску «Драгош Воде». Але на цьому наша програма не завершилася! Учасників чекав смачний обід та похід в кіно.
Наприкінці дня, перенасичених емоціями учасників благодійного туру чекав ще один сюрприз! Генеральний директор, голова ГО «ХоРеКа Буковина» пані Наталя Олексюк презентувала спеціальні подарункові сертифікати та підсумувала результати проекту. Також, пані Наталя виразила сподівання, що до подібних акцій долучаться політичні та громадські діячі краю. Дітки, в свою чергу, поділилися враженнями та емоціями, подякувавши організаторам за можливість побачити столицю Буковини своїми очами!
Учасники проекту із неймовірними емоціями роз’їхались до своїх маленьких Батьківщин. Ми щиро раді, що нам вдалось внести свою лепту в підтримки наших діток.

1171, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8