Усвідомлюючи необхідність конституційних змін

В п’ятницю 26 червня в стінах факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, відбувся круглий стіл на тему: “Конституційні та законодавчі зміни в сфері місцевого самоврядування: реалії та перспективи Чернівців”. Захід організували активісти Чернівецької територіальної організації партії “Солідарність-БПП” та приурочили до чергової річниці прийняття Конституції України.
Участь в круглому столі взяли науковці, громадські активісти, представники місцевої влади та журналісти Буковини.

Так, серед учасників були представники ряду громадських інституцій краю: Інституту політичних і геополітичних досліджень, Чернівецького регіонального представництва Центру підтримки громадських ініціатив, громадської організації Гідність Буковини, комітету з демократизації та реформування місцевого самоврядування Громадської Ради при виконавчому комітеті Чернівецької міської ради.

Також активну участь в заході взяли активісти місцевого осередку партії. Серед спікерів круглого столу були голова Чернівецької міської організації партії Наталія Якимчук та керівник секретаріату партії, депутат обласної ради Михайло Павлюк.

Учасники заходу обговорили проблеми трансформації конституційних положень в сфері місцевого самоврядування, особливості розвитку органів самоорганізації населення, наслідки прийняття Закону України про особливості здійснення права власності у багатоквартирних будинках, розробку нової редакції статуту міста Чернівців.

1, 2, 3, 4, 5, 6