Володимир Куліш взяв участь у засіданні колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації

24 червня, на базі обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» відбулася колегія Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, у засіданні якої взяв участь голова Чернівецької територіальної організація Партії “Солідарність-БПП”, перший заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Куліш.

На засіданні колегії розглянуто результати проведення зовнішнього незалежного оцінювання і державної підсумкової атестації учнів з української мови у навчальних закладах області, обговорено питання підвищення якості знань учнів з української мови як державної, проаналізовано стан та перспективи розвитку позашкільної освіти краю.

Під час засідання перший заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Куліш наголосив на необхідності удосконалення системи співпраці із директорами загально-навчальних закладів області та системи обміну досвіду між педагогами. Увагу присутніх акцентовано на необхідності належного розгляду кадрових питань.

Відтак було обґрунтовано основні завдання позашкільної освіти, пріоритетні завдання Департаменту освіти і науки облдержадміністрації у цьому напрямі, динаміку охоплення позашкільною освітою в розрізі 2012-2014 років, особливості фінансування позашкільних закладів у системі освіти області та провідні завдання, які вимагають вирішення. У контексті розгляду цього питання Володимир Куліш наголосив на вагомій ролі профорієнтації у сфері позашкільної освіти. Також посадовець наголосив, що обласна влада сприятиме підвищенню якості роботи освітньої галузі та вирішенні проблемних питань освітян.

За матеріалами прес-служби ОДА

11, 12, 13