Володимир Куліш: Український народ повинен об’єднати зусилля задля протистояння російській військовій агресії

images29.04.2015Сьогодні, 29 квітня, голова Чернівецької територіальної організації партії “Солідарність-БПП”, перший заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Куліш зустрівся з представниками Чернівецького обласного осередку військово-політичного руху “Правий сектор”, бійцями 16-го запасного батальйону Добровольчого Українського Корпусу “Правого сектора”, учасниками АТО та представниками громадськості краю.
Як повідомила прес-служба ОДА, під час зустрічі обговорено ситуацію, що виникла навколо тренувального табору “Правого сектора”, який знаходиться на межі Дніпропетровської і Донецької областей.
Так, Володимир Куліш заявив про те, що незважаючи на непросту суспільно-політичну ситуацію в країні, український народ повинен об’єднати зусилля задля протистояння російській військовій агресії.
У свою чергу громадські активісти та військові передали звернення щодо проведення позачергового засідання сесії обласної ради.
Відтак продовжили обговорення ситуації у кабінеті першого заступника голови облдержадміністрації за участю Чернівецького обласного військового комісара Віталія Чурая, начальника Управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернівецькій області Сергія Пілігріма та начальника Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області Руслана Сторожука.

Тарас Романко