На Буковині вшанували Народного артиста України Дмитра Гнатюка

22 квітня в Чернівецькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. О.Кобилянської відбувся вечір-концерт, присвячений 90-й річниці від дня народження Народного артиста України, Героя України Дмитра Гнатюка.

Участь в урочистостях взяв голова Чернівецької територіальної організації “Солідарність-БПП”, перший заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Куліш.

Розпочався захід з презентації фільму Народного артиста України Василя Ілащука про життєвий і творчий шлях видатного українського оперного співака.

Переглянувши документальну стрічку, представники обласної та міської влади привітали нашого знаного земляка з поважним ювілеєм. Зокрема, Володимир Куліш відзначив, що тема любові до рідного краю та України була і залишається провідною у всій творчості митця.

«Сьогодні ми вшановуємо великого митця, буковинця, патріота України Дмитра Гнатюка. Адже саме він свого часу не побоявся заспівати славнозвісні «Два кольори», усвідомлюючи який це матиме резонанс у радянському суспільстві, – зазначив посадовець. – Хочеться привітати його з ювілеєм, побажати довгих років життя та подякувати за те, що в серці кожного з нас звучить його пісня».

Відтак до віншування ювіляра долучилися й відомі буковинські та українські артисти і колективи, зокрема, Заслужений артист України Василь Данилюк, Народний артист України Павло Дворський, Кіцманський творчий колектив «Южинецькі молодички», академічний симфонічний оркестр обласної філармонії.

Тарас Романко