Петро Порошенко: Наполегливо закликаю Зеленського на саміті “Україна-ЄС” обговорити повзучу окупацію Росією українських медіа

Під час саміту “Україна-ЄС”, який відбудеться у Києві 8 липня, президент Зеленський повинен порушити перед європейськими лідерами питання про факти концентрації українських телевізійних каналів у власності прокремлівських діячів. Про це пише у своїй статті для видання EUOBSERVER п’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко.

“Я наполегливо закликаю Президента Зеленського порушити питання про повзучу окупацію Росією українських ЗМІ та скоординувати спільні зусилля з ЄС проти розширення дезінформаційної і пропагандистської кампанії Кремля, спрямованої на підрив політичної стабільності в Україні”, – наголошує Порошенко.

Як відомо, власником телеканалів “112 Україна”, “NEWSONE” та “ZIK” став соратник кума президента Росії, лідера партії “Опозиційна платформа – За Життя” Віктора Медведчука Тарас Козак. На знак протесту проти кардинальної зміни редакційної політики у бік проросійської пропаганди з телеканалу “ZIK”, одного з найпопулярніших медіа Західної України, звільнилася половина творчого та менеджерського колективу.

“Протягом п’яти років ми стояли пліч-о-пліч, стримуючи російську агресію в єдності і солідарності. Наші союзники з ЄС допомогли Україні посилити нашу стійкість завдяки збереженню режиму санкцій та допомоги нам на шляху реформ. Сьогодні, озираючись назад, навряд чи можна уявити собі, як би Україна вижила без такої послідовної та сталої підтримки західних партнерів”, –  зазначає лідер “Європейської Солідарності”.

Він закликав нову українську владу беззастережно дотримуватися європейського та євроатлантичного курсу нашої держави, який зафіксований у Конституції України.

“Формула перемоги на найвищому рівні – “Ні кроку назад в інтеграції України до ЄС”. Таким і має бути потужний сигнал для нового керівництва України та ЄС на наступні роки”, – акцентує Петро Порошенко. 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*