У Чернівцях відбулося засідання ради партії БПП “Солідарність”

Днями у Чернівцях відбулося засідання ради партії БПП “Солідарність”. Головуючий – Іван Рибак детально зупинився на поточній політичній ситуації в Україні, підготовці місцевих виборів в ОТГ.

Було наголошено на тому, що буковинській організації БПП “Солідарність” слід мобілізувати свої зусилля щодо більшої поінформованості населення про діяльність Президента України та органів виконавчої влади держави у напрямку підвищення стандартів життя населення, прискорення економічного розвитку та посилення обороноздатності країни.

Також йшла мова про ідеологічні прориви Президента України на міжнародній арені, як-то здобуття автокефалії Українською православною церквою Киівського патріархату, а також про необхідність толерантного ставлення до вірян усіх конфесій під час цього процесу.

Обговорили присутні, серед яких ще й був народний депутат України – Богдан Онуфрик, і хід реформи децентралізації, створення нових ОТГ та необхідність місцевої організації партії взяти участь у цих виборах.

Було напрацьовано подальшу стратегію на найближчі місяці, окреслено зони відповідальності та ключові напрямки діяльності партійців, а також ступінь готовності до розгортання рекламної кампанії.

Лідер осередку подякував колегам за роботу, при цьому наголосивши, що життя і політична ситуація вимагають від них більшої самовіддачі та більших зусиль для досягнення спільної мети.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*