Вітання голови Чернівецької територіальної організації Партії «БПП «Солідарність» Івана Рибака з Днем місцевого самоврядування

З нагоди Дня місцевого самоврядування вітаю голів та депутатів місцевих рад, працівників органів місцевого самоврядування з професійним святом!

Ваша праця має велике значення для суспільства, адже Ви сприяєте вирішенню життєво важливих питань не тільки місцевого чи регіонального, а й державного значення, налагоджуєте зв’язки між українцями, їх громадськими об’єднаннями та владою.

Майбутнє держави та наших громад неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Український народ зробив свій вибір на користь європейського вектора розвитку нашої держави, невід’ємною та необхідною складовою якого є децентралізація влади, ефективне місцеве самоуправління та заможна самодостатня громада.

Представляти свої громади, знати їх проблеми і докладати всіх зусиль для їх вирішення – почесна і відповідальна місія.
Бажаю Вам наснаги і терпеливості, твердості духу, впевненості у власних силах, мужності та здобутків у нелегкій та відповідальній справі, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів та задумів!

З повагою голова Чернівецької територіальної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», народний депутат України Іван Рибак

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*